Kreatív szövegíró gyakornok

Szerezz szakmai tapasztalatot már főiskolai/egyetemi éveid alatt!

Ha remek írói vénával rendelkezel, aktív résztvevője vagy az ötleteléseknek, otthonosan mozogsz a koncepcióalkotásban és önállóan dolgozol, RÁD van szükségünk!

Légy részese egy brand épülésének!

A munka elengedhetetlen alapfeltétele a kiváló helyesírás mind angol mind magyar nyelven, a magabiztos és választékos szövegírási készség és képesség.

kreativ mediasales1

Milyen feladatok várnak Rád?

termékbemutatóhoz kapcsolódó szövegek írása
kommunikációs anyagok, kreatív anyagok készítése
prezentációk előkészítése
termékleírások fordítása

Miket kérünk Tőled?

jó helyesírást
kiváló íráskészséget és stilisztikai érzéket
angol nyelv felsőfokú ismeretét
marketinges szemléletmódot
kreativitást
elhivatottságot, kitartást

Mit tudunk nyújtani számodra?

rugalmas munkavégzést heti 20 órában
lendületes, fiatalos csapatot
értékes szakmai referenciát
szakmai fejlődést éles projekteken keresztül

Mit érdemes még tudni a programról?

Gyakorlatvégzés helye: Budapest
Jelentkezési határidő: 2018. november 2.

Gyakornoki programunk részletei a MediaGo Alapítvány oldalán találhatók.

Hogyan tudsz jelentkezni Hozzánk?

Adatvédelmi tájékoztató: http://mediago.org/images/pdf/Adatvedelmi_nyilatkozat_MediaGoAlapitvany_HR.pdf

Több információ Ok Nem engedélyezem