Social Media Manager

smm kereses 2

MILYEN FELADATOKRA SZÁMÍTHATSZ?

Közösségimédia-stratégia és -koncepció készítése

Social kampányok tervezése, szervezése, monitorozása

Ügyfelek közösségi média kommunikációjának koordinálása

Kommunikációs tervek kidolgozásában való részvétel (Facebook, Instragram fókusz)

Szöveges és képi tartalmak előállítása, szerkesztése

Gyakornoki csapat mentorálása, menedzselése

MIKET KÉRÜNK TŐLED?

Csapatmunkára való fogékonyság

Social Media területen szerzett tapasztalat (Szövegírói véna, vizuális kreativitás)

Képszerkesztői ismeretek

Hazai és nemzetközi social media trendek naprakész ismerete

Kiváló kommunikációs készségek

Vezetői készségek, mentori hozzáállás

ELŐNYT JELENT:

Facebook ads tapasztalat

Angol nyelvtudás

AMIT CSERÉBE KÍNÁLUNK:

Színes ügyfélportfólió

Versenyképes fizetés

Támogató csapat

Szakmai fejlődés

All you can drink coffee

Csocsó csaták

Babzsákok

Több információ Ok Nem engedélyezem